پشتیبانی 24 ساعته، 7 روز هفته، آنلاین کاندوم، خرید کاندوم

پشتیبانی (از 9 صبح تا 8 شب)

در ساعات کاری با ما تماس بگیرید و راهنمایی های لازمتون رو دریافت کنید. سفارشتون رو پیگیری کنید یا این که مشاوره دریافت کنید.

09128550339

 

اولین فروشنده بازار کاندوم- ژل لوبریکانت، تاخیری

چون ما اولین و بزرگترین فروشنده بازار ( نیستیم! )

بله، دقیقا، به همن دلیل باید از ما خرید کنید، چون ما تمام تلاشمون را خواهیم کرد که بهترین خدمات را به مشتریان خودمون و با حاشیه سود کم ارائه کنیم تا رشد تصاعدی داشته باشیم!

و تا پایان سال، اولین فروشنده بازار شویم.

باشگاه مشتریان آنلاین کاندوم، خرید کاندوم، ژل لوبریکانت

باشگاه مشتریان هوشمند

اگر شما مایل باشید و عضو باشگاه مشتریان هوشمند ما بشوید، از تخفیف های مختلفی بهره مند خواهید شد (کوپن تخفیف سفارش دوباره، کوپن های تخفیف فصلی، مناسبتی و …)

حتی اگر شما دوستانی رو معرفی کنید، و اون ها با کد معرفی شما خرید کنند، اکانت شما شارژ میشه که میتونید در خریدهای بعدیتون استفاده کنید.

ما بدنبال ساخت یک رابطه ی قوی و بلند مدت با همراهان خود هستیم و بهترین خدمات رو ارائه میکنیم تا به این هدف برسیم.

happy

لذت خرید، از لحظه‌ی ثبت سفارش تا پس از تحویل کالا

از لحظه ای که سفارش شما ثبت میشه، شما در جریان سفارشتون قرار میگیرید.

سفارشتون که ارسال شد به شما پیامکی مبنی بر ارسال سفارش میاد و 1 روز پس از تحویل سفارش هم پیامک نظرسنجی برای شما میاد تا تجربه ی خریدتون رو با ما به اشتراک بزارید و اگر پیشنهادی داشتید که میتونست ما را قوی تر کنه، مطرح کنید.

از شما بابت تکمیل فرم نظرسنجی تشکر میشه و اکانتتون هم با پاداش نظرسنجی شارژ میشه.

دیگران از این صفحات نیز بازدید کرده اند:

سوالات متداول

مطالب آموزشی

انتخاب راحت تر، بهترین محصولات کاندوم و تاخیری و لوبریکانت- آنلاین کاندوم

تنوع کم محصولات!

بله، دقیقا، خیلی از رقیبان شاید به تنوع بینهایت محصولاتشون افتخار کنند، اما ما به تنوع کم محصولاتمون، اونم به 2 دلیل عمده:

1- انتخاب راحت بین گلچین های بازار

  • تنوع زیاد و انتخاب از بین مثلا 120 تا محصول و برند های متنوع، باعث میشه مخاطب سردرگم بشه و ندونه بهترین جنس بازار کدوم هست و نمیتونه یک انتخاب راحت داشته باشه!

بخاظر همین ما انتخاب ها را محدود کردیم و از هر دسته ای فقط پرفروش ترین ها و بیشترین امتیاز کاربران را میفروشیم و به طور واضح مشخصشون کردیم!

2- قیمت تمام شده کمتر برای مصرف کننده

  • وقتی ما بهترین ها رو گلچین میکنیم و تمرکزمون رو میزاریم روی اون ها، میتونیم تعداد بیشتری تهیه و انبار کنیم و در نهایت، قیمت نهایی برای مصرف کننده را کاهش بدهیم!